Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Email notification
it: Email di notifica

en: view
it: mostra

en: Date
it: Data

en: User
it: Utente

en: blocked
it: bloccato

en: Role
it: Ruolo

en: Change
it: Cambia

en: Reports
it: Resoconti

en: Items per page
it: Voci per pagina
