Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Email notification
ja: E メール通知

en: Logging
ja: ログ記録

en: view
ja: ビュー

en: Date
ja: 日付

en: User
ja: ユーザー

en: blocked
ja: ブロック

en: Role
ja: 役割

en: Change
ja: 変更

en: Reports
ja: レポート

en: Admin
ja: 管理者

en: Items per page
ja: ページ毎の件数
