Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: view
ka: ნახვა

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: Role
ka: როლი

en: Change
ka: შეცვლა
