Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: view
kk: карау

en: Date
kk: Датасы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: blocked
kk: бұғатталған

en: Reports
kk: Есептер
