Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: view
km: មើល​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: Role
km: តួនាទី

en: Reports
km: របាយការណ៍
