Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Group
ku: گرووپ

en: view
ku: پیشاندان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: blocked
ku: بلۆککراوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
