Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: view
lv: skatīt

en: Date
lv: Datums

en: User
lv: Lietotājs

en: blocked
lv: bloķēts

en: Role
lv: Loma

en: Change
lv: Mainīt

en: Reports
lv: Atskaites

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
