Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: view
nl: weergeven

en: Date
nl: Datum

en: User
nl: Gebruiker

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: Role
nl: Rol

en: Change
nl: Wijzigen

en: Reports
nl: Rapporten

en: Items per page
nl: Items per pagina
