Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: view
nn: vis

en: Date
nn: Dato

en: User
nn: Brukar

en: Role
nn: Rolle

en: Reports
nn: Rapportar
