Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Logging
pl: Logowanie

en: view
pl: przeglądaj

en: Date
pl: Data

en: User
pl: Użytkownik

en: blocked
pl: zablokowany

en: Role
pl: Rola

en: Change
pl: Zmień

en: Reports
pl: Raporty

en: Items per page
pl: Elementów na stronę
