Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Group
si: සමූහය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Reports
si: වාර්තා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
