Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: User
sq: Përdoruesi

en: blocked
sq: bllokuar

en: Reports
sq: Raportet
