Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: view
te: వీక్షించు

en: Date
te: తేదీ

en: User
te: వాడుకరి

en: Role
te: పాత్ర

en: Change
te: మార్చు

en: Reports
te: నివేదికలు
