Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Email notification
vi: Email cảnh báo

en: Logging
vi: Ghi chép

en: view
vi: xem

en: Date
vi: Ngày tháng

en: User
vi: Người dùng

en: blocked
vi: khóa

en: Role
vi: Vai trò

en: Change
vi: Thay đổi

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang
