Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Logging
az: Giriş

en: view
az: görünüş

en: Date
az: Tarix

en: User
az: İstifadəçi

en: blocked
az: bloklanıb

en: Role
az: Rollar

en: Change
az: Dəyişmək

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
