Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Logging
ca: Registre

en: view
ca: mostra

en: Date
ca: Data

en: User
ca: Usuari

en: blocked
ca: bloquejat

en: Role
ca: Rol

en: Change
ca: Canvia

en: Reports
ca: Informes

en: Admin
ca: Administrador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina
