Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Email notification
da: E-mail-notifikation

en: Logging
da: Logning

en: view
da: vis

en: Date
da: Dato

en: User
da: Bruger

en: blocked
da: blokeret

en: Role
da: Rolle

en: Change
da: Skift

en: Reports
da: Rapporter

en: Admin
da: Administration

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: Items per page
da: Antal elementer
