Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Email notification
hi: ईमेल अधिसूचना

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: view
hi: देखें

en: Date
hi: तारीख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: blocked
hi: बंद

en: Role
hi: भूमिका

en: Change
hi: परिवर्तन

en: Reports
hi: रपट

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
