Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: view
hr: prikaz

en: Date
hr: Datum

en: User
hr: Korisnik

en: blocked
hr: blokiran

en: Role
hr: Uloga

en: Change
hr: Promijeni

en: Reports
hr: Izvješća
