Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Group
id: Grup

en: Email notification
id: Email pemberitahuan

en: Logging
id: Pengelogan

en: view
id: tampilan

en: Date
id: Tanggal

en: User
id: Pengguna

en: blocked
id: diblokir

en: Role
id: Peran

en: Change
id: ubah

en: Reports
id: Laporan

en: Admin
id: Administrator

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman
