Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Email notification
is: Tölvupóst tilkynningar

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: view
is: skoða

en: Date
is: Dagsetning

en: User
is: Notandi

en: Role
is: Hlutverk

en: Reports
is: Skýrslur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
