Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Logging
lt: Užrašoma

en: view
lt: peržiūrėti

en: Date
lt: Data

en: User
lt: Narys

en: blocked
lt: užblokuotas

en: Role
lt: Rolė

en: Change
lt: Keisti

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Admin
lt: Adminas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
