Role Watchdog (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Email notification
mr: ई-मेल सुचना देणे

en: view
mr: दाखवा

en: Date
mr: दिनांक

en: User
mr: सदस्य

en: Reports
mr: अहवाल

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
