Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Group
oc: Grop

en: view
oc: veire

en: Date
oc: Data

en: User
oc: Utilizaire

en: blocked
oc: blocat

en: Role
oc: Ròtle

en: Change
oc: Modificar

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Items per page
oc: Elements per pagina
