Role Watchdog (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Email notification
ru: Уведомления по email

en: Logging
ru: Журналирование

en: view
ru: представление

en: Date
ru: Дата

en: User
ru: Пользователь

en: blocked
ru: заблокирован

en: Role
ru: Роль

en: Change
ru: Изменить

en: Reports
ru: Отчёты

en: Admin
ru: Администратор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу
