RoleAssign (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
eu: Zereginak

en: Add a role to the selected users
eu: Rol bat gehitu aukeratutako erabiltzaileei

en: Remove a role from the selected users
eu: Rol bat kendu aukeratutako erabiltzaileei

en: help page
eu: argibide orria

en: security
eu: segurtasuna
