RoleAssign (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Roles
fr: Rôles

en: Assignable roles
fr: Rôles attribuables

en: Add a role to the selected users
fr: Ajouter un rôle aux utilisateurs sélectionnés

en: Remove a role from the selected users
fr: Retirer un rôle aux utilisateurs sélectionnés

en: help page
fr: page d'aide

en: security
fr: sécurité
