RoleAssign (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Roles
cs: Role

en: Add a role to the selected users
cs: Přidat vybraným uživatelům roli

en: Remove a role from the selected users
cs: Odebrat vybraným uživatelům roli

en: help page
cs: stránka nápovědy

en: security
cs: bezpečnost
