RoleAssign (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Roles
et: Rollid

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: Remove a role from the selected users
et: Eemalda valitud kasutajatelt roll

en: help page
et: abi leht

en: security
et: turvalisus
