RoleAssign (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Roles
sv: Roller

en: Add a role to the selected users
sv: Lägg till en roll för de markerade användarna

en: Remove a role from the selected users
sv: Radera en roll för de markerade användarna

en: help page
sv: hjälpsida

en: security
sv: säkerhet
