RoleAssign (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Roles
pl: Role

en: Add a role to the selected users
pl: Nadaj rolę wybranym użytkownikom

en: Remove a role from the selected users
pl: Odbierz rolę wybranym użytkownikom

en: help page
pl: strona pomocy

en: security
pl: bezpieczeństwo
