RoleAssign (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Roles
pt: Papéis

en: Add a role to the selected users
pt: Acrescentar um papel aos usuários selecionados

en: Remove a role from the selected users
pt: Remover um papel dos usuários selecionados

en: help page
pt: página de ajuda

en: security
pt: segurança
