RoleAssign (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ca: Rols

en: Add a role to the selected users
ca: Afegeix un rol als usuaris seleccionats

en: Remove a role from the selected users
ca: Elimina un rol dels usuaris seleccionats

en: help page
ca: pàgina d'ajuda

en: security
ca: seguretat
