RoleAssign (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Add a role to the selected users
fi: Lisää rooli valituille käyttäjille

en: Remove a role from the selected users
fi: Poista rooli valituilta käyttäjiltä

en: help page
fi: ohjesivu

en: security
fi: turvallisuus
