RoleAssign (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Add a role to the selected users
sk: Pridať kategóriu vybraným používateľom

en: Remove a role from the selected users
sk: Odobrať kategóriu vybraným používateľom

en: help page
sk: stránka pomocníka

en: security
sk: bezpečnosť
