RoleAssign (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Roles
tr: Roller

en: Add a role to the selected users
tr: Seçili kullanıcılara bir rol ekle

en: Remove a role from the selected users
tr: Seçili kullanıcılardan bir rol kaldır

en: help page
tr: yardım sayfası

en: security
tr: güvenlik
