RoleAssign (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Roles
da: Roller

en: Assignable roles
da: Roller som kan tilknyttes

en: Add a role to the selected users
da: Tilføj en rolle til de valgte brugere

en: Remove a role from the selected users
da: Fjern en rolle fra de valgte brugere

en: help page
da: hjælpeside

en: security
da: sikkerhed
