RoleAssign (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Roles
no: Roller

en: Assignable roles
no: Roller tilgjengelige for utdeling.

en: Add a role to the selected users
no: Legg til en rolle for de valgte brukerne

en: Remove a role from the selected users
no: Fjern en rolle fra de valgte brukerne

en: security
no: sikkerhet

en: The user receives the combined permissions of all roles selected here and the following roles: %roles.
no: Brukeren mottar de kombinerte tillatelsene av %roles rollen og alle andre roller valgt her.
