RoleAssign (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Roles
uk: Ролі

en: Add a role to the selected users
uk: Призначити роль позначеним користувачам

en: Remove a role from the selected users
uk: Видалити роль для позначених користувачів

en: help page
uk: сторінка довідки

en: security
uk: безпека
