RoleAssign (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Roles
ja: 役割

en: create roles
ja: 役割を作成

en: Assignable roles
ja: 割り当て可能な役割

en: Add a role to the selected users
ja: 選択されたユーザーに役割を追加

en: Remove a role from the selected users
ja: 選択されたユーザーから役割を削除

en: help page
ja: ヘルプページ

en: security
ja: セキュリティー

en: The user receives the combined permissions of all roles selected here and the following roles: %roles.
ja: このユーザーはここで選択された役割の権限と以下の役割の権限を与えられます。: %roles
