RoleAssign (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Add a role to the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók szerepkörhöz rendelése

en: Remove a role from the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók eltávolítása egy szerepkörből

en: help page
hu: Súgó

en: security
hu: biztonság
