RoleAssign (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Roles
id: Peran

en: Add a role to the selected users
id: Tambahkan peran pada pengguna terpilih

en: Remove a role from the selected users
id: Hapus peran dari pengguna terpilih

en: help page
id: halaman bantuan

en: security
id: keamanan
