RoleAssign (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Roles
vi: Vai trò

en: Add a role to the selected users
vi: Thêm vai trò cho người dùng được chọn

en: Remove a role from the selected users
vi: Bỏ vai trò cho người dùng được chọn

en: help page
vi: trang trợ giúp

en: security
vi: an ninh
