RoleAssign (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Roles
he: תפקידים

en: Add a role to the selected users
he: הוספת תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: Remove a role from the selected users
he: הסרת תפקיד מהמשתמשים שנבחרו

en: help page
he: עמוד עזרה

en: security
he: אבטחה
