RoleAssign (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Roles
ru: Роли

en: Role assign
ru: Назначение роли

en: Select roles that should be available for assignment.
ru: Выберите роли которые будут доступны для авто-назначения

en: create roles
ru: создание ролей

en: Assignable roles
ru: Авто-назначаемые роли

en: Add a role to the selected users
ru: Назначить роль выбранным пользователям

en: Remove a role from the selected users
ru: Удалить роль у выбранных пользователей

en: help page
ru: странице справки

en: security
ru: безопасность

en: RoleAssign
ru: Назначение ролей
