Rollbar (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: here
de: hier

en: Environment
de: Umgebung

en: Common
de: Allgemein

en: Log level
de: Protokollevel

en: Services
de: Dienste

en: Library path
de: Bibliothekspfad

en: Access token
de: Zugriffs-Token
