Rollbar (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: here
fr: ici

en: Environment
fr: Environnement

en: Common
fr: Commun

en: Log level
fr: Niveau de journalisation

en: Access token
fr: Jeton d'accès
