Rollbar (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: here
nl: hier

en: Environment
nl: Omgeving

en: Common
nl: Algemeen

en: Services
nl: Diensten

en: Library path
nl: Bibliotheekpad
