Rollbar (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: here
uk: тут

en: Environment
uk: Середовище

en: Common
uk: Загальне

en: Log level
uk: Рівень журналювання

en: Services
uk: Служби

en: Library path
uk: Шлях бібліотеки

en: Access token
uk: Токен доступу
