Rollbar (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: here
ru: здесь

en: Environment
ru: Окружение

en: Common
ru: Общие

en: Services
ru: Службы

en: Library path
ru: Путь к библиотеке

en: Access token
ru: Ключ доступа
